Գլխավոր էջ » 2013 » Հունվար » 21
Արարատյան Հայրապետական թեմի առաջնորդական փոխանորդ Տ. Նավասարդ արքեպիսկոպոս Կճոյանի տնօրինությամբ Սուրբ Սարգիս զորավարի տոնի առիթով կատարվող արարողությունները և միջոցառումները կազմակերպելու համար ստեղծվել է աշխատանքային խումբ: Ներգրավված են թեմի բոլոր ենթակառույցները` Հոգևոր դաս, Մամլո դիվան, «Շողակն» Արարատյան շաբաթաթեթ, երիտասարդաց միություններ: Աշխատանքները կհամակարգի «Արարատ» հոգևոր միության հոգևոր հովիվ Տ. Հակոբ քահանա Խաչատարյանը:
21.01.2013 15:00 – Համերգային ծրագիր. Խամփերյանի անվան ռազմաօդային ինստիտուտ.
22. 01.2013 16:00 – Համերգային ծրագիր. Քանաքեռի հատուկ նշանակության բրիգադ.
23.01.2013 15:00 – Համերգային ծրագիր. ՀՀ ՊՆ խ ... Կարդալ ավելին »
ՀՈԳԵՎՈՐ ԲԱԺԻՆ | Դիտվել է 1294-անգամ 21.01.2013-ից | Մեկնաբանություններ (0)
Հունվարի 18-ին Երգի պետական թատրոնում կայացած «Հայկյան» 10-րդ մրցանակաբաշխությանը Արարատյան Հայրապետական թեմի առաջնորդանիստ Սուրբ Սարգիս եկեղեցու «Արարատ» հոգեւոր միությանը շնորհվեց հատուկ մրցանակ` «Երիտասարդության շրջանում հոգեւոր դաստիարակությանն ուղղված ծրագրերի համար»: Նման մրցանակ հոգեւոր ասպարեզում նախագահի կողմից առաջին անգամ է շնորհվում: «Արարատ» միության հոգեւոր պատասխանատու Տեր Հակոբ քահանա Խաչատրյանին շնորհեց ՀՀ նախագահ Սերժ Սարգսյանը:
«Մարդու համար կատարելու ո ... Կարդալ ավելին »
ՀՈԳԵՎՈՐ ԲԱԺԻՆ | Դիտվել է 847-անգամ 21.01.2013-ից | Մեկնաբանություններ (0)
«  Հունվար 2013  »