Ուշացած նամակ + 03.08.2013 + «Հավատամք» երգչախումբն արժանացել է 2 մրցնակի + 27.02.2014 + Սուրբ Սարգսի տոնի առիթով Խոկման հատուկ արարողություն Հա... + 24.01.2013 + Մի հրապարակման առիթով + 20.03.2014 + Հարցազրույց Աստծո Հետ + 27.08.2011 + Ճանաչենք մեր եկեղեցին + 08.08.2013 + Բաց նամակ + 30.07.2013 + Ինչ է ինձ համար քրիստոնեությունը + 11.08.2011 + Մեկնարկվեց «Ճանաչենք մեր եկեղեցին» ծրագրի երկրորդ փուլը + 05.04.2014 + Բաց համացանց.... + 12.04.2013 +
Գլխավոր էջ » 2013 » Օգոստոս » 22
Ժամեր առաջ Վեհափառ հայրապետի ծննդյան տոնի առիթով քաղաքամայր Երևանից Մայր Աթոռ Սուրբ Էջմիածին այցելեցին թվով 250 երիտասարդներ իրենց հոգևոր հայրերի առաջնորդությամբ` իրենց շնորհավորանքը և որդիական զգացումները փոխանցելու Հայոց Հայրապետին: Երիտասարդները Վեհափառ Հայրապետին շնորհավորեցին և Հայրապետի օրհնությունը ստացան Մայր Աթոռ Սուրբ Էջմիածնի Գևորգյան ճեմարանի սրահում: Ներկա էին բազմաթիվ երիտասարդական հաստատությունների պատասխանատուներ, ներկայացուցիչներ և երիտասարդների եկեղեցանվեր գործունեություն աջակիցներ: Ներկաները իրենց բարեմաղթանքներում իրենց սերը, հարգանքը և նվիրվածությունը փոխանցեցին Վեհափառ հորը` մաղթելով առողջ, խաղաղ, համբերատար և արդյունաշատ հայրապետության բազում տարիներ: Իր շնորհավորանքը բերեց նաև <<Հավատամք>> նորաստեղծ երգչախումբը, հոգևոր երգեցողությամբ աղոթք կատարելով Հայոց Հայրապետի և Մայր Աթոռ Սուրբ Էջմիածնի անսասանության համար: Մենք ևս մեր որդիական շնորհավո
...
Կարդալ ավելին »